• Shesim Apartamentin Tënd Për 3 Muaj Ose E Blejmë Vet

    Nëse dëshiron të shesësh apartamentin shpejt dhe me Lekë në dorë ne ofrojme zgjidhjen e duhur. Apartamentin tënd e ble një nga klientët tanë të gatshëm ose në të kundërt e blejmë ne. Jemi e vetmja Agjensi Imobiliare në Tiranë që shet me GARANCI të plotë. Vendos të dhënat më poshtë ose telefono tani në numrin 0676048057 dhe sigurohu që apartamenti yt të shitet me çmimin më të mirë të mundshëm! 

Shërbim Elitar

Me qindra pronarë të tjerë apartamentesh kanë përfituar nga shërbimi ynë. Ata thjesht na kanë kontaktuar dhe me gjithçka tjetër jemi marrë ne. Shitja e shtëpisë nuk ka përse të jetë e vështirë, në fare pak kohë ti do kesh mbaruar punë dhe do çuditesh sa e lehtë ishte. Ekspertet tane do te shoqerojne ne çdo hap dhe do kujdesen qe interesat e tua te mbrohen deri ne fund.

Blerës Të Gatshëm

Ne kemi nje liste te gjate klientesh ne pritje per te blere nje apartament si yti. Perse te lodhesh me bleres qe japin oferta te ulta dhe nuk vleresojne pronen tende kur mund te gjesh nje bleres te motivuar e te gatshem per te paguar mire? Shtepia jote vlen dhe ti nuk duhet te besh snje kompromis me çmimin e saj. 

Katër Arsye Për Të Shitur Apartamentin Me Real Deal

300

Apartamente Të Shitura

Ekipi ynë shet më shumë apartamente se çdo agjensi tjetër në Tiranë. Apartamenti yt është i sigurtë me ne.

5%

Më Shumë Lekë

Ne i shesim apartamentet për të paktën 5% më shumë se çmimi i tregut duke futur më shumë Lekë në xhepin tënd.

3X

Më Shpejtë

Pronat që trajtohen nga Real Deal Shiten tre herë me shpejtë se ne agjensitë e tjera. Askush nuk ka kohë për të humbur.

2000

Blerës Në Pritje

Kemi më shumë se 2000 blerës të përzgjedhur në databazën tonë. Ata presin me padurim të shohin apartamentin tënd.

Avantazhet Që Ne Ofrojmë

Reklamim Agresiv I Pronës

Real Deal do ta reklamojë apartamentin tënd në të paktën 7 drejtime si portale të ndryshme dhe media sociale për të gjetur blerësin ideal. Blerësit do të vihen në garë për të blerë apartamentin tënd.

Konsultim i Vazhdueshëm

Ti do te kesh një agjent të dedikuar i cili do të informoj rregullisht për ecurinë e pronës dhe opinionet e blerësve potencialë. Gjithashtu do informohesh për zhvillimet më të fundit në tregun e pronave.

Çmimin Më Të Mirë Për Ty

Ne do të sigurohemi qe ti të marrësh çmimin maksimal për apartamentin tënd duke përfaqsuar fortë interesat e tua. Nuk ke pse bën kompromise me djerseën dhe mundin tënd shumëvjeçar.

Sjellje Profesionale

Ne ndjekim procesin e shitjes nga fillimi deri në fund dhe ti je i garantuar që gjithçka do te shkoj mirë, pa hasur në surpriza, derisa Lëkët të kalojnë në llogarinë tënde bankare.

Kohë e Kursyer

Shitja e një shtëpie mund te komplikohet e të zgjasi me muaj të tërë nëse nuk angazhohen ekspertët e duhur. Përvoja jonë e gjatë në fushën e pronave të kursen kohë dhe para.

PËRFITO NGA MOMENTI

Ky eshte momenti me i mire per te shitur. Çmimet e pronave ne Tirane kane arritur maksimumin e tyre dhe tani mund te marresh maksimumin per pronen tende. Ekonomistet parashikojne krize ekonomike dhe çmimet mund te bien ne muajt qe vijne. Vepro sa me pare!